"Ne kérdezd tőlem, mit ? miért fotózok ? s fotóztam. De azt sem, honnan jöttem, s merre tartok. Csak nézd meg jól a képeim! ? a választ megkapod."
Pádár Sándor

« 2017. szeptember »
HétKedSzeCsüPénSzoVas

linkekÉrdekes Weblap Szavazás

Június 14-i klubtalálkozó összefoglalója

Rovat: Klubhírek | Írta: zsiri
2012.06.15
Simon Attila fotográfus bemutatkozója és Norvégiai élménybeszámolója mellett vetített még digirámát Szabó László és Horváth Gábor Zsiri. Továbbá megegyeztünk a szeptemberi évnyitó időpontjában is.

A június 14-ei klubfoglalkozáson vendégünk volt Simon Attila (http://simonattila.hu/) fotográfus. Norvégiai kalandozása (több mint 14000 km 30 nap alatt!) során készült képeiben gyönyörködhettünk. A vetítést a szerző élő úti-beszámolója tette felejthetetlenné. Röviden mesélt (szóban és képekben) munkásságáról, és ízelítőt kaphattunk néhány munkájából. A digitális technika mellett mutatott néhány fotótechnikai érdekességet is, mint például az óriási (kb. 15x20 cm-es) diák, amik síkfilmes géppel készültek. Ígéretet kaptunk, hogy ez a csodálatos este, folytatódhat az őszi klubfoglalkozásokon, ahol Skócia, Erdélyország és egyéb tájakon tett utazásaiból kapunk ízelítőt. Köszönjük, és szeretettel várjuk vissza!

Ezek után Horváth Gábor Zsiri és Szabó Laci digirámáiban gyönyörködtünk, illetve pár klubtagunk vetítette hétvégi fotóit a szupercelláról.

Az est folyamán vendégeink voltak, Dr. Schlemmer Tamás és Zóka Gyula, régi egerszegi fotósok. Reméljük, minél gyakrabban ellátogatnak hozzánk.

Egyesületi hírek:

• Kiosztásra kerültek az új tagsági igazolványok azon klubtagoknak, akiknek még nem volt, és megjelentek. Akik nem voltak jelen, azok az évzáró (június 28.) összejövetelkor, vagy a későbbiekben külön egyeztetés után átvehetik Zsirai Károly klubtitkártól.
  • A következő klubfoglalkozás 2012.06.28-án lesz. a helyszín, a Jánkahegyi Gyuri Csárda. Témája: évzárás, (évbúcsúztatás). Mindenkit szeretettel várunk.
  • A nyári szünet utáni első foglalkozás 2012. szeptember 6. (csütörtök).
  • Augusztus elején ki kell választani és be kell keretezni a kiállítási képeket. Erre lesz szervezve egy találkozó, augusztus elején.

Horváth Gábor Zsiri digirámái (a jó minőséghez ajánlott a videófelbontást HD 720p-re állítani):

Zalaegerszegi Fotóklub - Minden jog fenntartva! 2013. - Zalaegerszeg, Szent László u. 53. | Telefon: 30/994-6672
www.zalaegerszegifotoklub.hu | | Oldaltérkép | www.facebook.com/zalaegerszegi.fotoklub