"Ne kérdezd tőlem, mit ? miért fotózok ? s fotóztam. De azt sem, honnan jöttem, s merre tartok. Csak nézd meg jól a képeim! ? a választ megkapod."
Pádár Sándor

« 2017. szeptember »
HétKedSzeCsüPénSzoVas

linkekÉrdekes Weblap Szavazás

A november 8-i klubfoglalkozás összefoglalója

Rovat: Klubhírek | Írta: zsiri
2012.11.16
Októbari Közönségdíjas Hó képe verseny ismertetése, novemberi Hó képe választás, következő foglalkozások tervezete, időpontjai, évbúcsúztatóról...

Kedves klubtársak!

A (2012.11.08-i) klubfoglalkozáson a következők történtek:

• A klubfoglalkozásra viszonylag kevesen gyűltünk össze. Nem tudom minek köszönhető ez. Aki tudja mondja, hogy változtatni tudjunk rajta.
  • Az előző (októberi) hóképe utáni közönségszavazást Szalai Attila Szemben című képe nyerte. Gratula neki.
  • A November hónap képe választásra, melynek témája a Nyaralás volt, viszonylag kevés képpel neveztetek a kollégák. A jelenlévők Dr. Horváth Tihamér Játék című képét választották november hónap képének. (A kép a Kincses foto kirakatában megtekinthető.)
  • A következő klubfoglalkozást két hét múlva, 2012.11.22-én 18:00 kor tartjuk. Témák:
    • Többek kérésére folytatjuk a Mokrofotózás témáját. Bauer Matyi készít egy összefoglalót, a témáról. Kérlek benneteket, hogy akik a múltkor hoztatok eszközöket, ötleteket, tárgyakat, most is hozzátok, hogy mindenki gyakorolhasson, ismerkedhessen velük.
    • Ha marad idő elkezdünk ismerkedni a panorámafotózás rejtelmeivel. Hogyan fényképezzünk le egy olyan tárgyat, tájat, témát stb., amely nem fér bele a gépünk látószögébe, vagy ha beleférne, nagyon távolra kellene menni tőle, vagy kicsi a felbontása a gépünknek, és nagyobb felbontású képet szeretnénk készíteni stb.
  • A decemberi első foglalkozás 2012.12.06-án lesz. Ekkor kerül megválasztásra a december hó képe. Témája: kötetlen
  • Az utána következő klubfoglalkozás 2012.12.20-án 18:00 kor lesz. Ez lenne az idei évet lezáró foglalkozás. Témák: óév búcsúztatása, jövő évi feladatok, teendők kötetlen megbeszélése. 2012-es év lezárása. Javasolt helyszín: Jánkahegyi Gyuri Csárda.
  • A januári (2013.01.10) hóképére a sötét tematikát javasolom. Lényege az éjszaki kép, vagy a sötét hátterű (akár vakuval megvillantott) tárgy, élőlény, táj stb. lenne.

A foglalkozás többi részében a tagok képeiben gyönyörködhettünk.

A csökkent létszám ellenére, a csapat igen jól érezte magát.

Akinek van bemutatásra, véleményezésre váró képe, nyugodtan hozhatja minden foglalkozásra.

-- Zsirai Károly --

Zalaegerszegi Fotóklub - Minden jog fenntartva! 2013. - Zalaegerszeg, Szent László u. 53. | Telefon: 30/994-6672
www.zalaegerszegifotoklub.hu | | Oldaltérkép | www.facebook.com/zalaegerszegi.fotoklub